Müşteri Yorumları

2Jan Turizm firmasını ilk aradığımda telefonda sıcakkanlı personel ile konuştuktan sonra alacağım hizmetin tüm detaylarını öğrenmiştim. Ve ailemle birlikte Samsun’lu olmamıza rağmen Samsun’da pek gezme fırsatımız olmamıştı. İstanbul’dan geldik. Çarşamba Havalimanı’nda çok güzel karşılandık ardından lüks bir araçla turumuza başladık. Samsun’da bu kadar doğal güzellikler ve tarihi eserler olduğunu bilmiyorduk açıkçası. Çocuklarım, eşim ve benim için muhteşem bir gündü. Teşekkürler 2Jan Turizm.

07 Ağustos 2018
Ahmet Taylan

İş seyahatim dolayısıyla Samsun’a gelmek zorundaydım. Araba kullanmayı biliyordum fakat yolları bilmediğim için endişeliydim. Biraz araştırma yaptıktan sonra internette 2Jan Turizm ile karşılaştım. Bu kadar kaliteli bir hizmet alacağımı düşünmemiştim. Bana özel tahsis edilen şoför bey çok kibar ve tatlı dilli bir insandı. Bu sayede Samsun seyahatim oldukça güzel geçti. 2Jan Turizm’e verdikleri hizmetten ötürü çok minnettarım.

07 Ağustos 2018
Buse Varol

Samsun’dan, farklı şehirlere sürekli yolculuklar yapmak zorundayım bu nedenle daima 2Jan Turizm’i tercih ediyorum çünkü araçları çok kaliteli ve lüks. 3 yıldır düzenli olarak 2Jan Turizmi tercih eden birisi olarak memnuniyetimi belirtmek istedim. Çalışanları çok sıcakkanlı ve araçları çok kaliteli. Samsun’da bu kadar iyi hizmet veren bir firma daha yoktur diye düşünüyorum.

07 Ağustos 2018
Kazım Güleç

2JAN TURİZM'e yorum yapın

Yorumlarınız bizim için değerlidir. Aşağıdaki form ile yorumunuzu bırakabilirsiniz.

Copyrights © 2018 | 2Jan Turizm ve Seyahat Acentesi ve Ekvator Tur Seyahat Hizmetleri | Web Tasarım by webbeyaz

Kapat
Transfer Ara

Form üzerinden alış ve bırakış noktaları için konum arayınız. Harita üzerinde işaretlenen noktaları sürükleyerek istediğiniz noktaları tam olarak seçebilirsiniz.