Sık Sorulan Sorular

Aklınıza takılan soruların cevaplarını burada bulabilirsiniz

SSS

Aradığın cevaba ulaşamadın mı?

Hemen bizimle iletişime geçmek için tıklayınız →

Web sitemizde fiyat listesi güncel olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan fiyatlar araç fiyatıdır ve tek yön ulaşım bedelidir. Şayet arzu ettiğiniz destinasyon için fiyat bilgisine web sitemiz üzerinde ulaşamıyorsanız lütfen online iletişim formunu doldurarak veya telefon ederek "+90 850 223 25 25" fiyatlandırmayı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.


Rezervasyon için web sayfamızda bulunan rezervasyon formunu eksiksiz doldurarak bize ulaştırmanız gerekmektedir. Şayet rezervasyon saatinize 24 saat den az süre kalmış ise telefon ederek veya sms atarak ( +90 850 223 25 25 ) rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Sizi bekleyen görevlimiz bavul ve gümrük işlerinin tamamlanmasından sonraki çıkış kapısında, elinde 724Transfer.COM logolu tabela, adınız veya belirlediğiniz kelime yazılı olan, A4 büyüklüğünde tabela ile sizi bekleyecektir.


Herhangi bir araca binmeden lütfen size vereceğimiz veya iletişim sayfamızdaki cep telefon numaralarımızdan bizi arayınız.


Hayır, Belirtilen transfer hizmet bedeli dışında bir ücret ödemeyeceksiniz.

Hava limanları geliş yolculuğunuz sırasında olası bir rötar - gecikme için sizden extra ücret istenmez. Rötar - gecikme olursa mutlaka bize telefon ederek veya sms atarak +90 850 223 25 25 bildirmeniz gerekiyor.


Çocuklu ailelerin çocukları ile güvenli olarak seyahat edebilmeleri için araçlarımızda (her araç için 1 adet) ücretsiz çocuk koltuğu bulundurmaktayız. Lütfen rezervasyon esnasında çocuk koltuğu ihtiyacınız varsa mutlaka bildiriniz.


Evet, tüm araçlarımız klimalıdır.

Bagaj ve gümrük işlemleri sırasında 30 dakikalık gecikme sorun olmaz, 60 dakika gecikme süreniz bulunmaktadır, havalimanında kayıp bagaj sorunu ile karşılaştığınızda, ekstra bagaj işleri çıktığı zaman, bize haber vermeniz gerekmektedir.


Rezervasyon sistemimiz online olarak 24 saat ve haftada 7 gün hizmet vermektedir.


Evet. Fatura bilgilerinizi rezervasyon formunu doldururken tarafımıza iletiniz.


Konfirmasyon sırasında şehirlerimizdeki kontak numaralarımız bildirilecektir.


Transfer elemanlarımız uçağınızın kalkacağı terminale bırakacaktır.

Aldığınız servisten memnuniyetiniz oranında bahiş vermek sizin insiyatifinizdedir.Copyrights © 2018 | Ekvator Turizm Seyahat Hizmetleri | Web Tasarım by webbeyaz

Kapat
Transfer Ara

Form üzerinden alış ve bırakış noktaları için konum arayınız. Harita üzerinde işaretlenen noktaları sürükleyerek istediğiniz noktaları tam olarak seçebilirsiniz.