Transfer İşlemleri

Transfer İşlemleri

Transfer İşlemleri

Kendinizi özel hissetmek istiyorsanız özel şoförünüz ile istediğiniz yerden alıp istediğiniz yere bırakabiliriz.

İş seyahatlerinizde, iş toplantılarınızda veya ailenizle gezilerinizde özel hissetmek istiyorsunuz ve toplu taşıma araçlarıyla zaman kaybetmemek istiyorsanız, 2Jan Turizm sizin için en doğru adres. Özel eğitimli ve belgeli uzman şoförlerimiz, sizin seçtiğiniz kaliteli araçlarımız ile dilediğiniz yerden sizi alıp, dilediğiniz süre içinde sizleri gideceğiniz her yere ulaştırıyor. Arzu ederseniz, seyahat boyunca yol üzerindeki tarihi, kültürel ve doğa güzellikleri panoramik bir tur gezisi edasında gezebilirsiniz. Uğramak istediğiniz tüm noktalara uğrayıp eğlenceli anılar biriktirebilirsiniz.

Nitelikli olarak yetiştirilen şoförlerimiz sayesinde siz toplantılarınızı ve görüşmelerinizi yaparken veya mini turunuzun keyfini çıkartırken güvenli ve huzurlu olmanızı sağlamak birinci görevimiz haline geliyor. 2Jan Turizm ve Ekvator Tur Transfer Hizmetleri müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışarak Samsun’da alabileceğiniz en kaliteli hizmeti vermek için tüm yenilikleri ilk ve tek olarak sunmaya devam ediyor.

HAVALİMANI TRANSFER

Yurtiçinden ya da yurtdışından gelen önemli misafirlerinize özel transfer hizmet sunarak kaliteli bir yolculuk yaşatmak istiyorsanız, hizmetlerimizden faydalanmalısınız. 2Jan Turizm vereceği hizmetin sonuna kadar arkasında duran Samsun’da lider firmalardan birisidir. Samsun-Çarşamba Havalimanı’na gelecek olan misafiriniz için en özel araç ve en kaliteli hizmeti bizden almak için bir telefon etmeniz yeterlidir.

 ÖZEL BİR ŞEKİLDE KARŞILAYALIM

Havalimanına gelecek olan misafirlerinizi isimlerinin yazılı olduğu tabela ile karşılama hizmetini de veriyoruz. Güler yüzlü ve sıcakkanlı personelimiz sayesinde misafiriniz geldiğinde kendini mutlu hissedecek. Çıkış kapısında bekleyen transfer aracımıza kadar kendisine eşlik edilmesi misafirinizi memnun edecektir.

HAVALİMANINDAN ALALIM

Talebinize ve gelecek olan misafir sayınıza göre en uygun, lüks ve kaliteli binek, minibüs veya otobüs tipi konforlu araçlarımızla misafirlerinizi Samsun-Çarşamba Havalimanı’ndan veya dilediğiniz başka bir adresten alıp arzu ettiğiniz her yere ulaştırabiliriz.

 OTELE BIRAKALIM

Talep edilirse misafirlerinizi küçük bir panaromik tur ile memnun edelim ardından kalacakları otellere güvenli ve hızlı bir şekilde bırakalım.


Türkiye'nin her yerine özel şöför ve araç ile transfer hizmeti veriyoruz. İstediğiniz noktadan istediğiniz noktaya istediğiniz gün ve saatte ulaşımınızı sağlıyoruz. Özel araç, vip, minibüs, otobüs ile taşımacılık hizmetleri sunuyoruz. 

Seyahatlerinizde, turlarınızda, toplantılarınızda toplu taşıma araçları ile uğraşmamanız için buradayız!

Copyrights © 2018 | Ekvator Turizm Seyahat Hizmetleri | Web Tasarım by webbeyaz

Kapat
Transfer Ara

Form üzerinden alış ve bırakış noktaları için konum arayınız. Harita üzerinde işaretlenen noktaları sürükleyerek istediğiniz noktaları tam olarak seçebilirsiniz.