Hakkımızda

Hakkımızda

05.05.2005 yılından bugüne dek SAMSUN EKVATOR SERVİS TURİZM olarak; taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren ve eksiksiz müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı prensip edinerek sektöründe öncü kuruluşlar arasında yer alan firmamız, siz değerli misafirlerimizin bizlere duyduğu güven sayesinde sürekli gelişen ve artan bir müşteri portföyüne sahip oldu. Ardımızda bıraktığımız 10 yıl boyunca taşımacılık alanında sağladığımız servislerden edindiğimiz deneyim ve turistik hizmetlerin bir bütünlük arz etmesi gerektiğine olan inancımız

 SAMSUN EKVATOR SERVİS TUR olarak TÜRSAB belgeli A Grubu Samsun Ekvator Turizm Seyahat Acentası’nı kurduk. YURTİÇİ GEZİLERİ YURTDIŞI GEZİLERİ – OKUL GEZİLERİ – GEMİ TURLARI – YURTİÇİ YURTDIŞI UÇAK BİLET SATIŞI ve daha bir çok alanda son derece iddialıyız.


Bu konudaki güvenimiz kayda değer kurum ve kuruluşların, işinin ehli kaptanlarımız, ofis ekibimiz ve geçmişte yaptığımız işlerden kaynaklanıyor. Dolayısıyla; her türlü araç ihtiyaçlarınızda bizi aramanız o an ulaşım sorununuzun çözülmesi anlamına gelecektir. Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere ;acentamıza bizzat gelerek, telefonla seyahat danışmanlarımızı arayarak ve ya web sayfamızdan internet aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Deneyimli ve uzman kadromuzla sizlerle her türlü hizmeti sunmaktan onur duyarız.
YILMAZ UZUNLAR ŞİRKET MÜDÜRÜ

KALE MAH. KAPTANAĞA CAD. NO:10 KAT:1 İLKADIM / SAMSUN

TEL : 0362 447 55 54 / FAKS : 0362 447 55 34 / GSM : 0541 637 36 44 / GSM : 0533 637 36 44 / GSM : 0533 599 23 32

ekvatorturyilmaz@hotmail.com /www.samsunekvatorservistur.com.tr 

-Araç Kiralama Hizmetleri
-Özel Transfer Hizmeti
-Kongre ve Organizasyon Danışmanlığı
-Yurtiçi-Yurtdışı Tur ve Gezi Organizasyonları
-Uçak ve Otel Bileti Temini
-Gemi Turları
-Servis ve Taşımacılık Hizmetleri

Copyrights © 2018 | Ekvator Turizm Seyahat Hizmetleri | Web Tasarım by webbeyaz

Kapat
Transfer Ara

Form üzerinden alış ve bırakış noktaları için konum arayınız. Harita üzerinde işaretlenen noktaları sürükleyerek istediğiniz noktaları tam olarak seçebilirsiniz.